زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا پنج شنبه بین ساعات ۸ الی ۱۹ بررسی و ارسال خواهند شد.

روش های پرداخت در فروشگاه شنل مارکت

فروشگاه شنل مارکت برای رفاه شما مشتریان عزیز، و تسریع فرآیند خرید، دو روش پرداخت در نظر گرفته است:

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

جهت پرداخت آنلاین، مشتریان با انتخاب درگاه مورد نظر، به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم، کد اختصاصی CVV2 و تاریخ انقضا، نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام می‌نمایند. در صورت موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، مشتری به صورت خودکار به وب سایت شضنل مارکت بازگشت داده شده و پیغامی حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کند. پرداخت به این روش باعث تسریع در فرآیند ثبت سفارش خواهد شد. و در اولین فرصت مرسوله وارد مراحل بررسی و به مشتری ارسال خواهد گردید.

پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان محترمی که گزینه «کارت به کارت» را انتخاب کرده‌اند و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می‌توانند با انتقال وجه به صورت کارت به کارت اقدام نمایند. مهلت پرداخت هزینه سفارشات ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش‌هایی که بیش از ۲۴ ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می‌بایست مبلغ فاکتور را به شماره حساب  2908-5288-8610-6219 به نام نگار محمدی نسب آباد کارت به کارت نماید . بعد از انتقال مبلغ می بایست کد رهگیری را که بانک در اختیار مشتری قرار می‌دهد در پنل خود وارد نماید تا مرسوله وارد مراحل ارسال گردد.